Sháníte auto? Dobré auto? Nejlepší auto za vynikající cenu? Ano, jsme firma pro vás!Jsme firma, která podniká už několik let na trhu a jsme odborníci v praxi a máme za sebou dlouholeté zkušenosti. Náš předmět podnikání, jak jste se dozvěděli jsou prodej aut a nákup aut, opravy a víte, co je kolem auta věcí. Kde nás najdete? Máme sídlo v Praze a kdykoliv nás můžete navštívit! Naši odborníci jsou v praxi experti a máme na to zkušené prodejce, kteří to dělají mnoho let a mají právě ty zkušenosti, které potřebujeme pro vás. Hledáte malé, střední nebo velké auto? Tak jsme tady pro vás! Auto už je dneska potřeba pro každého, jak do práce, do obchodu či jedete na obchodní jednání za město či vesnici. Samozřejmě, udělejte si první řidičák a pak si kupte auto. Naše auto, které je garantované, ověřené specialisty a prověřené odborníky.

Peníze za auto

Nakupujeme, odkupuje a prodáváme. Naše zkušenosti jsou dlouholeté, máme praxe přes 20 let. Všechny naše zkušenosti jsou nejlepší a jednáme hlavně pro zájem zákazníka.

Chcete nám prodat vaše starší auto?

Chcete si koupit nové auto? A máte starší vůz doma? Tak nám ho prodejte a bude mít na své! Stačí nám přiložit potřebné podklady, a hotovo! Máte zájem, tak se stačí domluvit přes telefon či napsat e-mail nebo přijít osobně.

Dostáváte peníze na ruku a všechno zařídíme proto, abyste byli spokojeni. Obchod, který sjednáme, tak bude proveden na základě písemné smlouvy a naší spolupráce.

Výkup aut

Zabýváme se nejen prodejen, ale hlavně výkupem auta v Praze i po celé České republiky. Cenu vám zkalkulujeme částku, která se bude pohybovat v ceně vašeho vozidla a další srážky, které budou z naší strany sražena. Co potřebujeme vědět? Značka vozidla, mode, výkon motoru, Stav Km, rok výroby, Palivo a další věci, které potřebujeme vědět k výpočtu ceny vozidla. Pak vaše telefonní číslo a email, město a fotografie. Jestli máte poznámku nebo otázku napište nám přes naše webové stránky.