4 vlastnosti, které na Vás muži jistě oceníKaždý muž je jiný, i každá žena je jiná. Kdokoli z nás má jiné záliby, líbí se mu rozdílní lidé, a také jiným způsobem vnímá svět. Nicméně, pokud jako žena máte delší dobu v hledáčku sympaťáka, kterého vídáte v práci nebo ve své oblíbené restauraci, nebo případně již pár schůzek s daným protějškem proběhlo, nedávejte panice šanci nijak řádně zakročit. Pokud to s vámi muž myslí vážně, bude se především dívat na to, jaká jste uvnitř.
muž s vousy
1. Když je zřejmé, že nemáte pravdu, uznejte chybu
Když se jedná o rozepři mezi ženou a mužem, ať už se například jedná o názor na danou věc nebo způsob, jak něco funguje či třeba i výchovu dítěte, muž obvykle předpokládá i to, že i když má pravdu, žena si stejně prosadí svojí a za blbce bude on, což z dlouhodobého hlediska může mít na vaše pouto negativní dopad. Obzvláště, pokud je toto na (tý)denním pořádku. Muži, kteří to myslí vážně, mají tendenci hledat ženu se silným charakterem a v tomto případě by to v jeho hlavě zanechalo opačnou myšlenku. Pokud jste však taková, že dokážete uznat, že jste něco skutečně v dané situaci udělala špatně anebo se zmýlila, věřte, že Váš muž si toho bude vážit.
chlap v mikině
2. Nedělejte scény kolem maličkostí
Občas se stane, že se na něčem nepohodnete, což v některých případech běžně vyústí v hádku. U mužů to zpravidla funguje tak, že se ve vážných, ale i běžných situacích dohadují jen ohledně toho, co považují skutečně za důležité a co se většinou týká většího celku. Pokud se zlobíte například ohledně odložených krabic na pohovce, protože ve skutečnosti musel narychlo odjet do práce, tak věřte, že tímto pravidelným morfováním komára na velblouda si svého muže akorát znepřátelíte.

3. Pokud v sobě něco delší dobu dusíte, nedělejte to. Jednejte s mužem narovinu, bez toho, aniž byste chodila kolem horké kaše
Jedno z největších utrpení pro normální muže je i to, že neví, jak Vám má pomoci. Pokud jste již delší dobu nesvá a Váš protějšek má o Vás starost, nechoďte kolem horké kaše. Muži velmi oceňují přímé jednání, bez toho, aniž by si museli hrát na detektivy, aby přišli na to, co Vás trápí.
posezení přátel
4. Zajímají Vás mužské věci jako je sport, pivo anebo dokonce i počítačové hry.
Pokud mezi Vaše zájmy patří jakákoli aktivita, která je obecně považována za mužskou, máte vysokou pravděpodobnost u svého protějšku zazářit. U mužů se synchronizace těchto zájmů, obzvláště se ženami, projevuje v mnohém větší intenzitě a poskytne mu to například podnět ke hluboké konverzaci nebo zkrátka možnost si své záliby s Vámi užít, jak jen to je možné.