Trička s vlastním potiskem vyjadřují vaše životní hodnoty a preference
Život je takový, jakou mu dáme formu, máme jej ve vlastních rukách, každý to ví, a přesto se někdy chováme jako podle šablony. Všimnete si toho kupříkladu každý den, kdy většina národa usedá k televizním obrazovkám, aby si vyslechla večerní zprávy a pak případně shlédla následující program.

V průběhu dne se k tomu přidají sociální sítě, e-mail, a tak si možná již nedokážeme vůbec představit, jak asi žili lidé před třiceti, čtyřiceti lety. Museli se zákonitě nudit, když neměli Internet. Nemuseli a také nenudili!

žena v tričku

Trička a mikiny jako odraz harmonie

Zaměříte-li se na motivy potisků textilu, zjistíte, že je to dnes převážně o alkoholu, autech, fotbalu, rybaření a sexu. Nějak se nám z povědomí vytrácí krása a harmonie, přitom ta je přirozenou součástí života a vnímáme ji svými pocity rozhodně lépe, než „ujetý humor“ a různé formy násilí či nadřazenosti. Chce to trochu odvahy a zkusit nechat vytvořit tričko s vlastním potiskem Moje triko na jiné téma. Co třeba fotku exotického motýla, bohatě kvetoucích chryzantém nebo přírodní scenérii tekoucího vodopádu, nad kterou se tají dech? Digitální tisk si s těmito kouzly poradí velice snadno.

běžící dívka

Zábava v přírodě

Pobyty v přírodě přispívají k duševní pohodě, k posílení fyzické kondice a k lepší imunitě. Zvláště tehdy, když je koncipujete jako pohybovou aktivitu ve skupině lidí, kteří se dobře znají, a spojují je společné zájmy. K těm nejúčinnějším patří cykloturistika, pěší turistika v horském terénu a plavba po řece. Zkuste se vrátit o několik desítek let zpět do doby, kdy se takto lidé bavili v mnohem větším měřítku, než dnes. Můžete to pojmout i bez mobilního telefonu a navigace, jen s papírovou mapkou, a s tričky, která necháte pro každého účastníka potisknout. Stačí jen drobné logo, symbol vaší akce, doplněné na zádech přezdívkou či jménem a uvidíte, jak ostatním uděláte radost.