Moderní estetické zubní centrum v LiberciAni v této době se nemusíte bát navštívit zubního lékaře, pokud ho tedy zrovna máte. Jestliže jste o zubního lékaře z nějakého důvodu přišli – odešel do důchodu, opustil svou praxi bez náhrady a nemůžete sehnat kvalitní zubní ošetření, pak doporučujeme zubní lékaře Liberec 2kdent.cz. I v této těžké době COVID-19 vás bezpečně ošetří a vyvinou péči, jakou jste nezažili.

zdravý zub

Především dbají na bezpečí pacientů, a to tím, že nabízejí to, s čím se jinde nesetkáte:

  • Individuálně balenou hygienickou sadu pro jednotlivé pacienty
  • Klimatizaci s plasma filtrem
  • Používání respirátorů třídy FFP2
  • Profesionální čištění vzduchu
  • Kvalitní a proškolený personál, který komunikuje nejen telefonem, ale i emailem a formou sms

Mají ještě rezervu k přijímání nových pacientů, tak neváhejte a zavolejte. Pokud by se stalo, že se nedovoláte, znamená to, že jsou právě plně vytíženi, ale ve chvilce volna vám opětovně zavolají zpět. Takže se nemůže stát, že se budete marně dovolávat půl dne, jako to někdy bohužel bývá zvykem u některých lékařů. Estetické dentální středisko v Liberci je moderně vybavené a disponuje skutečně vysoce špičkovými přístroji. Zhotovují nejen implantáty a plomby, ale provádějí ošetření kanálků pod mikroskopem, který jim dává zcela přesný pohled na prostor, ve kterém se pohybují. Specializují se i na příznaky a léčbu parodontitidy.

zdravý úsměv

Roste vám zub moudrosti a máte obavy z bolesti a trpíte častými záněty? Pryč s předsudky a dopřejte si skutečný komfort. Zubní specialista vás zlobivé „osmičky“ zbaví, protože provádějí i chirurgické extrakce zubů moudrosti. Samozřejmostí je i moderní rentgen ve 3D systému, který slouží k naprosto přesné diagnostice zubů, a nejen moudrosti, ale i dalších. Pakliže máte sebemenší minimální kaz, je odhalen vždy v čas!

Součástí zubařské praxe je i dentální hygiena, která vám poskytne profesionální rady v oblasti péče o chrup i bělení zubů pomocí bělící lampy. Jedná se o unikátní metodu a v Liberci ji nabízejí za bezkonkurenční cenu.