Půjčka pro živnostníkyV posledních měsících to nemá nikdo jednoduché. Krize zasáhla snad každé odvětví. Některá více, jiná méně, ale napáchala značné škody. Všechno se snad postupem času začne navracet k normálu, ale to už může být pro vaše řemeslo či podnikání pozdě? Musíte jednat teď, dokud je ještě čas co zachraňovat? Sháníte peníze pro firmu, podnik nebo živnost? V tom případě by se mělo jedna o druh podnikatelského úvěru.

V případě úvěru pro živnostníky, jako je hypotéka osvč, se bude jednat o hypotéku, čili úvěr s ručením nemovitostí. Ručit můžete domem, bytem, pozemkem, nebo i dalšími nemovitostmi. Odborně se provede jejich odhad, postačí k tomu ale pouze fotografie, takže nemusíte nikam chodit, ani složitě nic vyřizovat.

podnikatel

Vyplácí se až 70% z hodnoty nemovitosti. Nízké splátky jsou samozřejmostí, protože doba splácení může být nastavená až na 30 let. Peníze máte rychle na svém účtu a hned s nimi můžete začít v podnikání cokoliv platit.

Máte soukromou živnost, která bohužel kvůli krizi stagnuje? Potřebujete to opět rozjet na plné obrátky? Pomohou vám peníze? Peníze jsou zkrátka a dobře potřeba v každém odvětví. Pomohou nastartovat naše podnikání a dostanou nás na druhou metu. Postupem času se jistě všechno začne obnovovat a zákazníci si vás zase najdou. Jenomže vydržet bez financí je určitě těžké a ještě těžší je udržet živnost nad vodou po tuto dlouhou dobu, proto se i úvěry snaží přizpůsobit požadavkům klientů v této těžké době.

peníze papíry

Hypotéka vám pomůže nastavit splátky tak, abyste je dokázali splácet. K jejímu vyřízení potřebujete jenom pár základních dokumentů. Nevadí nízké daňové přiznání na konci roku, proto je vhodná i pro malé živnostníky. Navíc toleruje záznamy v registrech, takže i přesto, že už jste v minulosti šlápli vedle a měli nějaký drobný nedostatek, tím pádem máte záznam, není se čeho obávat. Pokud prokážete, že máte finance na splácení, můžeme být tolerantní a záznam nebude překážkou k získání úvěru.

Všechno se vyřizuje online, z pohodlí domova. Peníze máte na svém účtu do druhého dne.