Přejete si rozložit? Žádný problém!Obývací pokoj – tak kouzelné, útulné a často navštěvované (obývané) místo, kde se všichni členové rodiny cítí dobře, společně se scházejí a tráví volný čas pohromadě. Prostor, kde se vítají návštěvy, dělají se různá posezení a koná se spousta rozhovorů a zábavy.
Tedy ideální místo!A takové místo si za každou cenu zaslouží jen to nejlepší, včetně komfortu a pohodlí, případně možnost občasného spaní. A jak se ke splnění tohoto plánu dopracovat? Přece volbou správné rozkládací pohovky , která bude maximálně pohodlná!
písmenka na polštáři

Jeden prostor – jedna pohovka

Do každého obývacího pokoje se vleze pouze jedna dokonalá pohovka, takže si na jejím výběru musíte dát opravdu záležet. V prodejně, která disponuje velkým množstvím druhů, stylů, materiálů, ale i cenových rozpětí, si zcela jistě vyberete přesně takovou, jakou jste si vždy přáli mít.
Měla by vám do pokoje zapadnout dle vašich prostorových možností, poskytovat příjemný posed i ležení a na co byste měli zaměřit váš zrak, je i funkce rozkládání pro potřeby spaní. Věřte, že to oceníte v případě větších rodinných oslav nebo i v kruhu vašich nejbližších přátel, kdy se vám večírek protáhne do brzkých ranních hodin. Moderní pohovky jsou velmi pohodlné na noční spaní. Prakticky ani nepoznáte, že jste nespali v posteli.
medvěd na pohovce

Materiály všeho druhu

Jestli nevíte, jakou si máte zvolit do vašeho domova, můžete si nechat poradit v prodejně od zkušených zaměstnanců, kteří vám dají všechny informace týkající se vámi vybraných pohovek. V jiném případě, kdy máte představu o tom, jaký materiál se vám líbí, se rozhlížejte právě po něm. K dispozici máte báječnou nabídku klasických materiálů, jakými jsou kůže, eko kůže nebohladké tkaniny.
Skvělé na údržbu a čištění jsou mikroplyš, žinylka nebobroušená kůže. Je jen na vás, pro kterou se rozhodnete a obavy, že si nevyberete hoďte za hlavu, protože o nabídku nebude rozhodně nouze.