Přechytračte letecké společnosti
·         Privátní režim. Letecké společnosti sbírají informace o tom, která spojení často vyhledáváte, a u těch pak často uměle nadsazují cenu. Takže pokud si prohlížíte letenky, a to i když se jen tak díváte, tak si nastavte režim soukromého prohlížení, abyste zabránili společnostem si vaše data ukládat.

letadlo v teolých krajích


·         Specializované webové stránky. Na internetu existují stránky, které se zaměřují na akční letenky. Zadejte si do vyhledávače třeba „levné letenky“, „akční letenky“ nebo podobná slovní spojení. Díky tomu se vždycky dozvíte o nejlepších nabídkách jako první. Také je dobrý nápad nastavit si, že vám do emailu bude z těchto stránek chodit výběr toho nejlepšího.

obrys člověka


·         Flexibilita. Buďte pružní. Nejde to vždycky, ale máte daleko větší šanci najít super nabídku, když nemáte pevně dané datum a místo. Pokud jste se rozhodli, že chcete jet dvacátého května do Barcelony, tak levné tikety seženete spíše šťastnou náhodou. Naopak když se rozhodnete, že někdy v létě byste jeli někam za teplem, máte velkou naději, že uspějete.
·         Buďte připraveni čekat. Přímý let z nejbližšího letiště je sice super, ale nejlevnější to asi nebude. Musíte proto být ochotní si trochu na letiště popojet (pokud to nestojí majlant) nebo při cestování přesedat. Dlouhé prodlevy mezi lety se dokonce dají využit k návštěvě dalších míst. Na internetu si můžete nejen najít letenky, ale i vykoumat, co s prodlevou provést. A, pokud jste trochu pankáči, přečíst si recenze toho, na jakých letištích se nejlépe spí.

rozpis letů


·         Cestujte nalehko. Jednou z nejnákladnějších položek jsou při cestování poplatky za zavazadla. I tady se dá ale při nákupu přes internet ušetřit. Placení za nadměrná zavazadla přímo na letišti, nedejbože za odbavení přímo na letišti, jsou totiž horentní. Takže si dávejte pozor, abyste všechno vyřídili předem a přes net. Je to pohodlnější, a vyhnete se zbytečným poplatkům.