Je možné předvídat u hry Sportka výsledky?Není pochyb o tom, že provozovatelé her jako je například Sportka mají velmi dobré znalosti lidské psychologie. Zde se jedná konkrétně o princip přerušovaných odměn. Ten se často používá při výcviku psů.

Ve zkratce jde o to, že pokud odměnu za danou věc dostaneme pouze občas, pak ji děláme s mnohem větším zanícením, neboť se na ni díváme jako na něco vzácného a doufáme, že TENTOKRÁT už to vyjde. Připomíná vám to něco?

sportka1

Ano, je tomu tak. Ačkoliv vyhrát velkou částku je zde prakticky nemožné, každému sázejícímu se čas od času stane, že vyhraje pár korun. Může to být desetikoruna, padesátka, ale i stovka. To jej povzbuzuje k dalšímu hraní, neboť doufá v to, že příště to bude podstatně více.

Ovšem zdaleka ne všichni se spoléhají na náhodu nebo na šťastná čísla. Jednou z metod je například sázení stále stejných čísel s tím, že jednou zkrátka padnout musí. Ovšem sami si můžeme spočítat, jak malá je to pravděpodobnost.

Jsou však i lidé, kteří se snaží dopředu zjistit, jaké bude mít Sportka výsledky. Vzhledem k tomu, že se jedná o náhodné losování, které navíc probíhá v přímém přenosu, zdálo by se, že je něco takového prakticky nemožné. Avšak někteří lidé tvrdí, že dovedou vidět budoucnost. A to se může týkat i vylosovaných čísel.

sportka2

Tímto se chlubí především nejrůznější kouzelníci a vědmy, kteří tvrdí, že pokud by chtěli, vyhráli by v loterii každý týden. Avšak nedělají to, protože nechtějí své síly používat k sobeckým účelům. Avšak je to skutečně pravda?

Ne, není. Tento argument navíc neobstojí, když vezmeme v úvahu, že by danou částku mohli věnovat nějaké charitativní organizaci, místo aby nechali otevřenou možnost, že ji vyhraje nějaký sobecký člověk.

Bohužel, výsledky takovýchto losování se předem předpovědět nedají. Vše je jen o štěstí a náhodě, a věřte, že za ty peníze vložené do sázení to rozhodně nestojí.