Gymnastický míč nejen na bolavá zádaNenechte zajít bolest vašich zad příliš daleko a začněte ji řešit včas. Anebo rovnou jí můžete i předejít, a to nejen pravidelným a vhodným cvičením, ale také správným způsobem sezení. Pomoci vám v tom může nafukovací gymnastický míč 75 cm Cvicdom.cz. Díky němu si můžete dopřát nejen zdravější způsob sezení, ale také protažení a cvičení, kdykoliv jen budete mít chuť a čas. A to nejen doma, ale také třeba ve vaší kanceláři.

Vyzkoušejte tento sportovní prvek, který má mnohostranné využití. Svoje použití si najde jak k relaxačním nebo cvičebním, tak i k rehabilitačním aktivitám.

gymnastický míč

Zdravé sezení

Nafukovací gymnastický míč vám poskytne skvělou možnost ke zdravějšímu sezení oproti obyčejné židli. A jak je to možné? Nutí vás zkrátka sedět rovně a udržovat neustálý balanc. Tím pádem dochází k posilování těch správných svalů a vy se nehrbíte. Nenásilným způsobem tak posilujete jak zádové, tak i břišní svaly. Chytře tak spojíte příjemné s užitečným.

Příjemná relaxace a uvolnění

Použití nafukovacího míče je ideálním prostředkem k navození příjemné relaxace a uvolnění. Pokud vás trápí bolesti zad a páteře, už jen obyčejné pohupování na něm vám přinese vytouženou úlevu. Není proto divu, že se tato pomůcka využívá i v rehabilitačních a nemocničních zařízeních.

Jednoduché cviky, které zvládnete i u televize

Není na tom vůbec nic složitého. Jednoduché cviky tak zvládnete sami doma a během cvičení můžete koukat třeba na televizi. Úplně zapomenete, že vlastně cvičíte a posilujete. A speciální cviky jsou vhodné i pro ženy v těhotenství. Již 15 minut cvičení denně vám pomůže předcházet problémům s bolestí zad.

protažení na míči

Různé barvy

Vyberte si z široké nabídky nafukovacích gymnastických míčů o průměru 75 cm, které jsou vhodné pro lidi výšky kolem 170 cm. Dostupné jsou barvy jako stříbrná, modrá nebo růžová, a to v praktické sadě s pumpičkou k rychlému a pohodlnému nafouknutí.