Šatní skříňky do každé domácnosti!Jakmile začne zvonit školní zvonek v našich hlavách, nemůžeme již déle vzdorovat. Čas šatních skříněk je tu. Kdo by nechtěl ty staré, plechové nebo plastové skříňky, které nám přinesly tolik radosti na středních a základních školách. Ten pocit, když odemknete novou, ještě čerstvou, z montování. Skvělý skromný a dělnický design za dobrou cenu, do pohody i nepohody, ideální pro děti i dospělé, ve všech barvách duhy! Naprostý sen. A nemusíte ani jezdit daleko, takových společností, které prodávají kvalitní skříňky za ty nejúžasnější ceny na trhu, jsou mraky. Jenom pohled na tu řadu vzbudí v každé návštěvě obdiv i kuráž.
prázdná chodba.jpg


Školy nemusí být jedinými zákazníky!


Proč o tom vlastně píšeme? Kdo by psal o šatních skříňkách, tážete se? No přece někdo, kdo naprosto ví, co dělá a s čím má pomoci. Jen si to vezměte, školy zas tak často nedělají nákupy. Potřebují čekat, až jim vláda dá nějakou tu dotaci, když jim teď sebrala miliony na jízdenky pro děti a důchodce.
zrcadla na skříni.jpg

Takže nastává krize a ceny skříněk půjdou rapidně dolů – A TO je přesně ten moment, na který jste vy čekali. Máte doma lajnu nevyužívaného prostoru? Zaplňte jej a vaše děti vás budou milovat, vzpomínky na školní rok plný srandy a naděje již nedostanou z hlavy ani na prázdniny. Ba co víc, každý z rodiny jistě využije možnost, aby si tam mohl dát své cennosti, domácí úkoly, pánve, a tak podobně, cokoliv, co si dospělí lidé schovávají do skříněk.
klíč od skříňky.jpg


Nápady za nápady


Měníte kuchyňskou linku? Kašlete na nějakou nóbl kuchyň z katalogu, namísto šuplíků tam naperte skříňky a nejen, že se budete mít dobře, ale budete se mít výborně. Všichni budou určitě překvapení, to vám zaručujeme. Je to levné, stylové, dobře to vypadá, příjemné na dotek a ještě s tím mají vaše děti praxi ze školy – značka ideál. A vždycky tam můžete zamknout nějaké ty sladkosti, pokud výrostci moc loupí.