Pohodové stěhování v DěčíněJak usnadnit průběh stěhování

Komunikujte se stěhovací firmou – stěhování patří k nejobtížnějším životním obdobím, ale v současné době máme jednu podstatnou výhodu vůči minulosti. Možná znáte nějaké pamětníky, kteří prožili na vlastní kůži něco podobného, jako děj kultovního snímku z roku 1978 „Kulový blesk“, a museli uplácet stěhováky, dávat jim obnos na svačinu, mít k dispozici basu piv a cigarety atp. Dnes je situace diametrálně odlišná, stěhovací firmy se snaží udržet dobré jméno v silné konkurenci, a tak není neobvyklé, že „narazíte“ na firmu velmi spolehlivou, dochvilnou, ochotnou řešit i neobvyklé situace.

stěhováci v akci

Můžete stěhováky požádat o rozmontování nábytku, zapojení spotřebičů, instalaci bytových doplňků a svítidel a přestěhování předmětů, s nimiž byste měli spoustu starostí. Stěhovací firmy jsou připravené přestěhovat plazmový televizor, obrovskou palmu, velké akvárium, trezorovou skříň, starožitný nábytek a třeba i truhlářskou hoblovku nebo soustruh.

Na vás je pouze „vykomunikovat“ se zástupcem firmy všechny detaily stěhování v Děčíně https://stehovani-mamut.cz/stehovani-decin/ a požádat o cenné rady, s nimiž si usnadníte práci zejména v přípravné fázi balení a třídění vašich věcí.

papírové krabice

Jak si usnadnit práci doma po nastěhování

Balte věci do krabic tak, aby nebyly moc těžké – po nastěhování je zřejmě budete přenášet, tak se vyplatí na to myslet předem a dodržovat maximální hmotnost krabic zhruba v rozmezí od 10 do 15 kg.

Pořiďte si stěhovací válečky – existují speciální sady na stěhování nábytku, domácích spotřebičů a jiných těžkých břemen, sestávají ze stěhovacích lišt či podvozků na kolečkách a ručního pákového zvedáku. Pořídíte je levně, kolem 500 korun, a budou se vám hodit, až budete doma rozmísťovat nábytek (pokud tím přímo nepověříte stěhováky). Stěhovací podvozky se mohou hodit i v budoucnu při změně koncepce nábytku v místnostech.