Obsaďte první poziceJiž několik let provozujete e-shop, který měl vždy dostatek zákazníků. Stavěli jste na příznivých cenách a širokém sortimentu výrobků. V posledním roce však zaznamenáváte stále menší objem objednávek. Na vině je rostoucí konkurence v odvětví. Pomůže vám jen jediné, a to větší propagace vašich internetových stránek. Je třeba věnovat velkou pozornost činnostem, které optimalizují obsah vašich stránek pro vyhledávače. Následně je nutné zaměřit se na pravidelnou propagaci e-shopu. Jak na takovou propagaci?

seo klávesnice

Nejlepší cestou je propracovaný systém zpětných odkazů. Je to časově velmi náročná činnost, kdy se na nejrůznější tematické weby s vysokou návštěvností pravidelně umísťují reklamní články s odkazem na vaše stránky. Máte časový prostor na to, abyste si měsíčně publikovali třicet nebo dokonce padesát článků? Nabízíme vám pomoc. Službu web copywriting. Již několik let spolupracujeme s týmem prověřených copywriterů, kteří jsou proškolení ve strukturách článků i v použití klíčových slov tak, aby články přinášely co nejvyšší efektivitu.

marketing

Kompletně v našich rukou
Nejjednodušší cesta k vysoké návštěvnosti je svěřit nám kompletní správu vašich internetových stránek. Tuto službu si oblíbila celá řada firem, kteří s námi již mnoho let spolupracují a kterým pomáháme udržet se na předních příčkách. Součástí služby je vytipování klíčových slov, optimalizace obsahu webových stránek a prověření správného nastavení webových stránek. Následně se o vás budeme starat každý měsíc a umísťovat PR články na nejrůznější tematické weby s vysokou návštěvností. Každý článek je zaměřený na jedno klíčové slovo a umístěný v kategorii článků s podobnou tématikou. Díky tomuto třídění má vysokou návštěvnost a prokliknutí na váš odkaz vám získává nové potencionální zákazníky, ale především lepší pozici ve vyhledávači.