Nakupujeme dámskou obuv na About You
Vyhlédli jste si krásné dámské boty v internetovém obchodě About You a chtěli byste se o svou radost s někým podělit? Napadá vás, že by to byl perfektní dárek k narozeninám či jmeninám, ale přece jen si nejste jistí, na co si dát při nákupu pozor, abyste nešlápli vedle?

dámské boty

Velikost – začít musíte bezpodmínečně znalostí velikosti chodidla. Abyste dobře uspěli, měli byste v ideálním případě změřit jeho délku ve stoje s patou opřenou o zeď, ale pokud to má být dárek, abyste nebyli nápadní, změřte délku vnitřní stélky, například tenisek. Každý výrobce může udávat jiné číslování a rozdíl je tu třeba i v celém jednom centimetru. Podle délky chodidla (stélky) se budete orientovat u každého výrobku velmi spolehlivě.

chodidla v sandálích

Materiál – zde musíte velkou pozornost věnovat důkladnému popisu výrobku a pochopit, jaké vlastnosti mají určité materiály, a jaký je mezi nimi rozdíl. Musíte vědět, zda dotyčná žena dává přednost syntetickým stélkám a usním, či koženým, i když spíše doporučujeme ty syntetické z etických důvodů kvůli zvířatům, z jejichž kožek se boty vyrábí. Velmi důležitá je také kvalita a provedení podrážky, aby byla neklouzavá, dostatečně pevná i pružná, a aby se po půl roce nerozpadla.

Membrána – nakupujete-li na About You se slevou 25 https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/ outdoorovou obuv, zajímejte se také o to, zda je její součástí voděodolná membrána. Toto je poměrně důležitá součást obuvi, která ponechá nohy a chodidla v suchu i za deštivého počasí.

Recenze – toto neopomíjejte, protože se vám zalíbí třeba krásné dámské letní páskové sandály a někdo v recenzi zkritizuje jejich pásky, které časem popraskají, což je důvod k reklamaci. Anebo si někdo postěžuje na praskající švy a nekvalitní povrch patní části boty či na oddělování podrážky. Recenze má vždy význam číst, protože obuv je velmi mechanicky zatěžovaný výrobek.