Móda pro plnoštíhléLidé mají v dnešní době trochu pomatené myšlení. Myslí si, že je normální mít vyzáblou postavu až na kost a že je to dokonce pěkné. Kde to vzali? Odpovíme vám naprosto rychle a jednoduše. Od té doby, co začaly značky a návrháři představovat své kousky na trochu podvyživených modelkách, lidé si začali myslet, že je to normální a začali také vnímat krásu úplně jinak. Je totiž rozdíl mezi krásou a krásou a někteří mají stále pocit, že definice krásy znamená mít vyschlou postavu až na kost a být podle BMI podvyživený, což je samozřejmě naprosto špatně a nemělo by se to dít.

výloha lasilueta

Naše tělo by mělo vypadat tak, jak my sami chceme a jak se my cítíme dobře, samozřejmě ale pouze v případě, kdy je zdravé. Pokud jsme zdraví a máme plnoštíhlou postavu, proč ne? Je to normální postava jako každá jiná. Něco jiného je to, pokud je někdo obézní. Zde to hraničí se zdravím a tělo se dostává do kritického stavu, kdy i kosti neunesou tíhu vlastního těla, dochází k dýchacím potížím a podobně . Jde to i v opačném případě, kdy je tělo podvyživené a strádá potřebné živiny k normálnímu fungování. Nikde ale není napsáno, jak má tělo vypadat. Prostě jednoduše tak, kdy se v něm cítíme naprosto výborně a chceme se o něj s radostí starat a oblékat ho do těch nejlepších kousků.

výloha

Pokud máte tedy plnoštíhlou postavu a lidé vám nutí názor, že na internetu ani nikde jinde nenajdete kousky pro plnoštíhlé, to se hodně pletou. Nenechte si tento názor nutit, je to jen lež. Skoro každý značka, každý butik a podobně nabízí sekci pro plnoštíhlé, některé butiky se přímo specializují na módu pro plnoštíhlé a věřte, že jsou tam kolikrát mnohem lepší kousky než kdekoliv jinde. A v tu chvíli ty podvyživené krásky litují, že si dané letní šaty pro plnoštíhlé nemohou koupit, protože do nich mají až moc malou velikost. V tuto chvíli je to zamrzí, nebojte se. Takže rozhodně stačí pohledat na netu a najdete stovky e-shopů, kde si svůj vysněný kousek koupíte.