Léky a zdravotnictvíZásobování zdravotnickým materiálem je pro celý svět velmi důležitý, a to nejenom pro náš stát. Zásobování lékáren zdravotnickým materiálem je taky jedna kapitola sama o sobě. Musím říct, že mě to překvapilo, když Můj bratr šel na tuto pozici. Musím říct, že ze začátku jsem si myslela, že si můj bratr dělá srandu. Můj bratr a jako rozvážení léků? Myslím, že distribuce léčiv do lékáren je opravdu zajímavá, ale taky složitá práce. Jednou jsem slyšela, že jeden pán rozvážel léky a zásoboval lékárny. Chci vám tím říct, že pánovi se stala u toho rozvážení léků nehoda. Málem do lékárny nedojel! A měl z toho velké problémy. Problém byl z toho, že nedodal v dostatečném čase léky, které měl dodat. A bylo to do lékárny, která lékárna zásobuje senior centra. Takže to byl docela velký problém, takže se léky k pacientům opravdu dostali pozdě. Naštěstí to má ale opravdu skvělý konec. Nikomu se nic nestalo. Ovšem ale taky se musí počítat s tím, že zásobování lékáren má také svá kritéria a povinnosti.

Chci mít zdravý životní styl.

Zásobování zdravotnickým materiálem je opravdu pracný a taky náročný. Člověk, který zásobuje lékárny musí být spolehlivý a trpělivý, o tom není pochyb. A musí se vyznat taky v právech a psychologii lidí. Člověk, jenž pracuje s lidmi a s léky, tak musí vědět, jak v některých situacích reagovat. Lidé jsou totiž velmi různí, na tom se shodneme. Zásobovat lékárny anebo rozvážet léky nemůže opravdu jen tak někdo. Pokud jste nějaký lajk nebo nepoctivý člověk, tak si nemyslete, že vás někdo zaměstná s otevřenou náručí, že budete rozvážet léky a zásobovat lékárny. Je to opravdu složitá práce, která si ale zaslouží ocenění a uznání druhých. Znám jednoho člověka, který zásobuje lékárny už dvacet let. A musím říct, že prý si tu práci opravdu chválí.

Už dlouho nosím zdravotní kontaktní čočky.

A říkal že prý má skvělého zaměstnavatele, na kterého nedá dopustit. Tady jde alespoň vidět, že prima vztah se zaměstnavatelem je velmi důležitý a zásadní. A to nejenom v lékárenství a zdravotnictví, ale všude. Navíc práce jako distributor léčiv je taky taková práce, že potkáváte denně mnoho lidí. Zásobování zdravotnickým materiálem je proto dobře placenou prací a myslím, že je to i záslužná práci. Zásobování lékáren zdravotnickým materiálem Tlcargo,cz není práce pro lenochy.