Být ženatí se vyplatíBývá zvykem, že se muži manželství a jeho závazků, které přináší bojí a jen tak se do něho nehrnou. Chvíli tedy trvá, než se rozhodnou požádat jejich vyvolenou o ruku a strávit s ní celý život s pocitem, že budou spolu navždy.
Existuje však několik důvodů, proč být šťastní za to, že budete ženatí a v nemalých případech díky nim docílit i toho, aby měl váš život smysl ajistotu rovnováhy v každém ohledu.
novomanželé na mostě

Obavy hoďte za hlavu

Proč byste se měli předem zabývat tím, co všechno přináší manželství a jaké změny vás v něm čekají. Z doslechu jistě víte, že to není žádná růžová zahrada, ale to není žádný vztah, ve kterém nefigurují prstýnky.
Pokud jste si jistí tím, že s vaší partnerkou zvládnete překonávat překážky, rozumíte si ve všem, nasloucháte jeden druhému a jste si oporou, není důvod podléhat panice jenom díky tomu, že se praví, jak manželství všechno zničí.
ruce novomanželů

Co vám manželství přinese?

Rozhodně pestrý život!Je to životní krok, který vám obrátí život naruby, ale věřte tomu, že v něm budou převyšovat klady nad vším, co se bude zdát být záporní.
1.    První výhrou, která vás čeká je skutečnost, že s vaší partnerkou budete už navždy spoutaní. A svatba je jednou z možností, jak si dokázat, že patříte pouze jí a ona vám.
2.    Budete mít péči, kterou jistě oceníte a budete si jí vážit. Uklizená domácnost, pořád teplé jídlo a vyprané věci – to rozhodně není zadarmo. Žena to má všechno pod palcem a postará se o to, aby doma byl řád.
3.    Získáte tím i pocit, že nikdy nebudete sami. Skutečnost, že budete mít doma společnost ženy, kterou milujete a ceníte si, že ji máte, vám bude vzácnější než kdykoliv jindy.
4.    Usadíte se a časem si založíte rodinu. Možná nad tím ještě nepřemýšlíte, ale uvidíte, že postupem času budete mít touhu po tom, zanechat na tomto světě vaše děti, které jsou neskutečným darem a radostí.
5.    Nebudete se muset v životě už hledat a zjišťovat, co vám v něm chybí, co podniknout nebo to, jakým směrem se bude váš styl života ubírat. Stabilita v podobě lásky k vaší partnerce a domov, který společně budete sdílet vás ujistí, že jste se vydali správnou cestou.

5/5 - (1 vote)