Znáte čaj Oolong?Něco málo o nás
Jsme rodinná firma, která se zabývá dovozem a prodejem nejlepších produktů ze světa čaje, kávy a koření. Hledáme pro svoje zákazníky to nejlepší, abychom jim mohli nabídnout něco, co jinde neseženou, nebo minimálně ne v takové kvalitě jako u nás. Rádi pro vás hledáme to nejlepší, abyste si mohli dopřát skutečně skvosty, mezi které patří třeba gurmánská cibetková káva. Ale o té až příště.

druhy čajů

Mezi jeden z nejzajímavějších čajů jaké u nás můžete ochutnat. Paří právě čaj Oolong. Název vám toho moc neřekne, pokud nejste skutečný znalec čaje. Oolong má velmi výraznou chuť i barvu, protože jde o čaj, jehož barva je mezi zelenou a černou. Existují tři druhy tohoto čaje. Jsou dány intenzitou chuti. Máme tedy jemný, středně silný a opravdu silný čaj, který vás povzbudí. Pochází z Vietnamu, a vy si ho můžete dát v podobě čistého čaje nebo s nějakou příměsí. Aktuálně máme kombinaci s ženšenem, různými druhy květů, s jasmínem nebo ovocem.

Potěší skutečné milovníky čaje
V našem obchodě najdete jen vysoce kvalitní čaje, které mají odpovídající cenu. Přinesou vám neopakovatelný zážitek, protože skutečně kvalitní čaj má zcela odlišnou chuť od té, na kterou jste zvyklí u sáčkových levných čajů, které se pouze jako kvalitní tváří. Dopřát si šálek vynikajícího čaje přímo z plantáže je něco, co by si měl občas dopřát každý.

oolong čaj

Desítky druhů čaje čekají na to, až si je vyberete a vyzkoušíte. Rozhodně nebudete zklamáni, protože naše čaje patří mezi top světovou kvalitu. Pokud znáte někoho, kdo má rád čaje, pak bude nějaký ten čaj od nás ideální dárek. Nabízíme i dárková balení, dárkové kazety a spoustu dalších výrobků, které koupíte jen a jen u nás. Neutráceje peníze za nekvalitní náhražky, protože si můžete dopřát jedinečnou kvalitu, chuť a dokonce se u nás o čaji dozvíte něco nového, co jste ještě nevěděli.