Unikněte z reality do záhadné místnostiMáte dost práce, školy a dalších povinností? Chcete aspoň na chvíli uniknout z této reality do zcela jiné? Zkuste to hrou.
A to ne ledajakou, ale hrou, která baví hlavně dospělé. Žádné PC náhražky ani společenské deskové hry. Ale zcela reálná úniková hra Praha.
Princip hry je postavený na místnosti, která je laděná v duchu dávných dob a vašim úkolem je rozluštit spoustu záhad a hádanek, které vás v určitém časovém limitu přivedou až k východu z místnosti, tedy k cíli.

hra

Pokud jste někdy hráli počítačové hledačky, spojovačky a podobě, tak v tomto případě máte možnost takovou hru zažít na vlastní kůži. Hra vyžaduje tým, který bude sestavený z 2-5 členů a vašim úkolem bude řešit různé logické hádanky, hledat skrýše a rozluštit kódy a za rozluštěním jedné záhady se skrývá hned další. Na celou akci máte 75 minut a v případě potřeby je vám k dispozici personál, který vás bude sledovat v zákulisí a občas vám pomůže na vyžádání nápovědou.
Hra je natolik zajímavá a napínavá, že vás doslova pohltí a nebude se vám ani chtít odejít.

Jde o skvělou příležitost navštívit zcela jiný svět a hlavně zabavit se s rodinou, uspořádat teambuilding nebo začít hrou perfektní večer s přáteli.
Úniková hra Praha je založena také na komunikaci v týmu, takže si vyzkoušíte, jak vám to spolu klape a kolik jste toho schopni společně vyřešit.
Po skončení hry budete ještě dlouho nad ní přemýšlet a diskutovat co jste mohli udělat jinak a lépe nebo budete rozčarovaní nad svými společnými úspěchy.

zámek

Účast je potřebné obvykle předem rezervovat a dle počtu členů se odvíjí i celková cena. Pokud budete chtít vzít sebou děti, tak se můžou hry zúčastnit pouze v doprovodu dospělých.
Ale dost už povídání. Je čas, abyste si skvělou hru vyzkoušeli sami a pak sdělili svoje zážitky a zkušenosti ostatním.