Skvělá autaDokážete si představit, že by vůbec neexistovaly auta? Pokud ano, tak podle mého názoru by to bylo docela hodně zajímavé, protože si říkám, že kdyby nebyly auta, tak by bylo opravdu více času na to, že by si lidé spolu více povídali a byli by více spolu. A jak to mám na mysli? Protože kdyby lidé nejezdili autem, tak by všichni jezdili autobusem anebo vlakem, takže by lidé byli více spolu. A nic jiného by jim nezbylo než se s někým zapovídat. Nebylo by to skvělé? Myslím si, že ano. Proto jsem velice ráda, že jsou ještě zachované autobusy, protože kolikrát všude dokola slýchám, že tuto autobusovou dopravu užívá stále dost lidí.

Co vy a auta?

Je to prima a také podle mě je autobusová doprava hodně důležitá a také praktická. Já chápu, že každý chce mít automobil, protože automobil je hodně praktický a můžete se s ním dostat opravdu kamkoliv se vám zachce. Autobus je prostě pro mnoho lidí opravdu hodně důležitý a bylo by těžké, kdyby autobusy nebyly. Jak by se potom lidé dostávali do nemocnice nebo do práce, kdyby lidé neměli auta a řidičské průkazy? Vím, auto je prima, ale když ho někdo nemá, tak mu nic, než autobus nezbude. Znám pár takových lidí, kteří vůbec nemají řidičský průkaz a ani automobil a vlastně všude jezdí autobusem anebo vlakem.

Miluji auta!

A to včetně nákupu. A říkám si, že já nevím, co bych dělala, kdybych potom musela chodit všude pěšky. Samozřejmě, že já bych si pořídila kolo nebo také elektrokoloběžku, ale musím uznat, že bez automobilu bych byla opravdu ztracená. Na automobil jsem velice zvyklá a myslím si, že mnoho lidí, kdo už má řidičský průkaz a automobil, tak jsou na to také zvyklí, že by se už bez toho asi těžce obešli. A jak jste na tom vy a automobil? Já sama jsem si na něj tak zvykla, že auto už beru jako úplnou samozřejmost. Bez auta jsou někteří lidé ztracení.