Odpočiňte si s americkou hypotékouJestliže pracujete od rána do večera a mnohdy i od večera do rána a stále nemáte k dispozici tolik peněz, kolik jich potřebujete k tomu, abyste si alespoň jednou v roce vyrazili na příjemnou dovolenou, tak se někde stala chyba. Možná máte špatnou práci, ale jste rádi, že nějakou máte, možná máte nějaké jiné vysoké výdaje, ale jinak to nejde zařídit. Každopádně, ať už to je, jak chce, tak byste i v případě, kdy si nežijete na vysoké noze, neměli rezignovat na to, že si alespoň jednou v roce dosyta odpočinete, neboť to je základ toho, abyste žili dlouho a spokojeně a nepadli vyčerpáním ještě dřív, než se dostanete do důchodu.
bankovky v kapse.jpg

V nebankovní společnosti ji vyřídíte raz dva

Pravděpodobně vás tak pálí otázka, jak se co nejlépe a co nejrychleji dostat k potřebným penězům, kterými musíte zaplatit letenku a hotel někde v pozemském ráji, na který se již netrpělivě těšíte. To, že vyhrajete v loterii je dost nepravděpodobné, ale možná vám půjčí někdo známý. Ale pokud ani tento tah nevyjde, tak vám nezbývá, než si vzít půjčku.
kravička na eura.jpg
A právě pro tyto účely je nejvhodnějším typem půjčky americká hypotéka, kdy si můžete vzít peníze, aniž byste museli sdělovat účel, ke kterému je využijete. Nikoho to v případě americké hypotéky nebude zajímat a vy se tak nebudete muset červenat kvůli tomu, že si půjčujete proto, abyste si užívali za peníze, které ani nemáte.
karty mastercard a visa.jpg
Ovšem počítejte s tím, že pokud máte obecně nízké příjmy, tak vám peníze žádná banka nepůjčí a pro americkou hypotéku si tak budete muset zajít do nebankovní společnosti. To však ani trochu nevadí, neboť nebankovní americká hypotéka je skoro stejně tak výhodná jako ta, co byste si sjednali v bance. Dokonce má i podobnou výši úroků, která je nejnižší možná, jakou vám zde mohou nabídnout. Stačí, když se za svou půjčku zaručíte nemovitostí, a to je to jediné, čím se budete muset zabývat. A za pár dní můžete vyrazit na cestu!