Jde to i bez lepku



Potýkáte-li se s nesnášenlivostí lepku, jistě se pohlížíte po alternativách, kterými nahradit běžnou mouku. Jelikož k pečení mouka neodmyslitelně patří, jistě sháníte jen to nejlepší, co by vaše pokrmy posunulo ještě o úroveň výš. A právě proto vás jistě mile překvapí Mandlová mouka Naklíčeno, díky které bude vaše pečení nejen výborně chutnat, ale bude navíc ještě mnohem zdravější. Jak jistě víte, mandle obsahují nespočet zdravých složek a živin, které mají na zdraví člověka velký vliv. Patří mezi ně například hořčík, draslík, vápník a jiné minerály. Kromě nich v mandlích najdeme také řadu bílkovin a zdravých tuků, vitamíny B a E. Jejich konzumací zkrátka prospíváte svému tělu.Mandle v pytlíku
Mandlovou mouku samozřejmě můžete používat i v případě, že alergičtí na lepek nejste. Jde zkrátka o výbornou surovinu, která se získává rozemletím oloupaných mandlí. Máte-li rádi makronky, jistě vás nepřekvapí, že se dělají právě z mouky mandlové. Proto chutnají tak výborně a jsou zkrátka neodolatelné.
Zakoupit si ji můžete právě pod zmíněným odkazem, kde vás kromě bio kvality jistě velice potěší příjemná cena. Nákupem také pomáháte životnímu prostředí, jelikož přispíváte na výsadbu stromů v České republice. Ke své objednávce získáte jako dárek chutnou oříškovou tyčinku značky LifeLike a semínka stromů, které si můžete sami zasadit, třeba u vás na zahradě.Dívka s moukou
Posuňte své kulinářské umění o kus dále a začněte používat delikátní mandlovou mouku. Díky ní zjistíte, jak skvěle se cítíte. Lepek sám o sobě může na lidské tělo působit velmi neblahým dojmem a po jeho konzumaci se můžeme cítit více unavení. Vyměňte jej tedy za něco mnohem lepšího a zdravějšího.
Mimo dezertů můžete tuto mouku přidat také do jogurtů, smoothies, krémů či cukroví. Na internetu je řada báječných a velmi chutných receptů, které si určitě oblíbíte. Zařaďte tuto alternativu do svého jídelníčku i vy a pozorujte, jaký vliv má na zdraví vaše a vaší rodiny.