ErekceSnad je vám známo, že za život se každý muž setká s problémy erekcí a dalšími problémy v sexuálním životě. Ale bohužel se taky o svých intimnostech muži stydí nebo bojí mluvit. Může nám být taky známo, že čím více je muž starší, tím se ty problémy vyskytují. Je samozřejmě že u mladších je to naopak.

erekce

Jak podpořit erekci.

Jak už jsme se dozvěděli, tak cévy jsou důležitým faktorem k erekci, můžete je mít taky zúžené, a to může být taky problém proč se erekce nedostaví. Nejčastějšími příčinami je kouření, jelikož cévy hodně zužuje. Dále taky strašákem pro erekci je alkohol. Pokud jste ve stresu, tak byste si první měli vyřešit své problémy a hodit se, jak se říká do pohody, jelikož i to má vliv na vaši erekci. Dále pokud nemáte žádný pohyb, pohyb je pro naše tělo důležité, a tak bychom se neměli jen válet na gauči, ale taky pro sebe něco udělat a tím přispějete i k lepší erekci. To samé platí i u spánku, je dokázáno, že lidé nemívají kvalitní spánek a pak jsou unavení a podráždění. Stačí když začnete dodržovat 6 – 7 hodin spánku. O víkendu si můžete klidně dopřát i víc, ale zase ne moc, abyste nebyli přespaní. No a tím posledním faktorem může výt málo sexu. Tak tenhle faktor si myslím že moc mile rádi napravíte.

erekce

Kdo by neměl sex rád. I když přes všechny ty věci, jste dělali všechno abyste se hodili do pohody a udělali něco pro sebe a své tělo, jenom že erekce není stále taková jako byste si jí představovali nebo s ní máte stále problémy, tak je na místě navštívit lékaře, který se na vás podívá a stanový diagnózu. Podle ní se můžete léčit. Samozřejmě není se za co stydět, nejste ani první ani poslední muž na planetě co má takový problém. Na síle erekci taky závisí i jaký je průtok krve, můžete si dopomoci různými bylinkami, které vám erekci můžou podpořit. Ty mají sílu v tom, že pozvolně roztahují cévy a naplní penis krví. Tím dojde ke ztopoření penisu.