Osvěžující nápoj na létoLetní dny už jsou mezi námi a my si stále užíváme sluníčka. Jednou na zahradě, jednou u domácího bazénu a nejčastěji v pohodlném posezení na terase. V těchto horkých dnech stále hledáme, jak se nejlépe osvěžit a zásoby zmrzliny se pomalu zmenšují a ještě nám přidávají i nějaká ta kila navíc. Je třeba najít něco, co nám bude nejen chutnat, ale co nás dokáže ochladit a osvěžit v horkém létě. Tím pravým nápojem do tropických dnů jsou domácí limonády.

jablka

Zamilujete si jejich jednoduchou přípravu a zejména jejich neopakovatelnou chuť, která není nikterak podpořena chemickými přísadami nebo dochucovadly. Limonády jsou vyráběny poctivě, bez použití koncentrátů a je velmi dbáno na to, aby obsahovaly vysoký podíl ovocné složky. A jelikož se prodávají v nádherném balení, nemusíte se zdráhat objednat si jich hned několik. Budou vhodným dárkem pro vaše blízké nebo kolegy v práci.
 

Jak vyrobit domácí limonádu

Už jste se někdy doma pokoušeli vyrobit domácí limonádu? Jistě nám dáte za pravdu, že je to proces velmi zdlouhavý a náročný. Je třeba sehnat vhodné suroviny, které si musíte pečlivě vybírat. Dále je třeba zakoupit ostatní přísady a mít i správné kuchyňské vybavení. Následuje několikahodinový proces přípravy, vaření, dochucování, chlazení a stáčení. Některé druhy domácích limonád vám svou výrobou mohou zabrat i celý den a v případě, že vyrábíte třeba malinovou limonádu nebo sirup z černého bezu, ještě je třeba dlouze sbírat plody pro vaření.

nobody-336-7.gif

pomerančová limča

Že vám taková namáhavá práce nestojí za to, abyste měli doma jednu, dvě lahve? Opravdu nestojí. Strávit celý den v kuchyni není nic příjemného. Mnohem příjemnější je, objednat si již hotový, poctivý produkt, který je vyráběn podle osvědčené receptury. Bude to práce na pár kliknutí! A její výborná chuť a široký sortiment příchutí, si vás rychle získá!

Osvěžující nápoj na léto
3.8 (76.92%)13